0 0
0 0
Read Time:2 Minute, 53 Second

Pojawienie się EuroJackpota na rynku było prawdziwym szokiem dla wielu entuzjastów hazardu. EuroJackpot natychmiast wyróżnił się spośród innych gier, które istniały przed jego pojawieniem się, dzięki idei posiadania „”międzynarodowego”” jackpota. Oprócz Polski są to: Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Islandia, Niemcy, Łotwa, Litwa, Norwegia, Holandia, Słowenia, Włochy, Hiszpania i Szwecja. To właśnie ilość zakładów postawionych przez graczy z tych krajów sprawia, że milionowy jackpot rośnie bardzo szybko, osiągając bardzo wysokie kwoty. Losowania odbywają się raz w tygodniu w piątek.

Główne cechy gry EuroJackpot

EuroJackpot

Sposób gry jest kolejnym czynnikiem, który sprawił, że EuroJackpot odniósł tak duży sukces na polskich stronach bez depozytu. Aby postawić zakład, gracz musi wybrać określoną ilość liczb (minimum 10) z 50 na białym panelu kuponu oraz 2 z 8 „”Euronumerów”” na złotym panelu. Możliwe jest postawienie zakładu przy bardzo niskiej inwestycji (zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokość wyższych nagród); minimalna stawka wynosi 2 euro. Za trafienie 7 liczb (5+2 Euronumerów) obstawiający będzie miał prawo do oczekiwanego jackpota. Jest to rzadkie zjawisko, ale EuroJackpot rozdaje tak wiele nagród, że dostępnych jest aż 12 różnych kategorii wygranych. Tak szeroka dostępność nagród gwarantuje szansę wygranej 1 na 21.

Wartość jackpota jest zawsze bardzo wysoka. Nawet jeśli ktoś wygrałby jackpota, to i tak zaczynałby się on od niebagatelnej kwoty 10 milionów euro. Z tego, co do tej pory zostało napisane, wynika, że nagrody są obecnie znacznie wyższe niż w jakiejkolwiek innej loterii, z wyjątkiem EuroMillion. Obywatele Polski nie mają jednak jeszcze możliwości uczestniczenia w programie. Innym aspektem, na który należy zwrócić uwagę jest fakt, że Eurojackpot wydaje się być bliższy koncepcji Lotto niż zwykłej loterii, jeśli chodzi o sposób gry i jej podstawową strukturę. Wystarczy spojrzeć bardziej szczegółowo na to, jak zmienia się wartość jackpota w przypadku jego awarii. Jackpot z danego losowania jest dodawany do jackpota z następnego losowania. Dzieje się tak do momentu, gdy jackpot osiągnie €90 milionów – to wydarzenie spowoduje, że nadwyżka zostanie dodana do jackpota następnej zwycięskiej kategorii.

Zasady gry w EuroJackpot

EuroJackpot online

Zasady gry w EuroJackpot są tak proste, jak zakłady sportowe na legalnych polskich stronach. Jest to bardzo intuicyjna gra; po wypełnieniu karty i losowaniu łatwo jest sprawdzić, czy miałeś szczęście i wygrałeś nagrodę, czy miałeś pecha i nie wygrałeś. Chociaż EuroJackpot zaczynał jako gra, w którą można było grać tylko w licencjonowanych zakładach bukmacherskich, z czasem z pewnością skorzystał z sukcesu gier online. To właśnie możliwość grania z ekranu komputera lub urządzenia mobilnego doprowadziła do powstania nowych sposobów gry.

Dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje szczęście nie tracąc czasu, polecana jest gra „”Quick Pick””. W tym przypadku terminal bezpośrednio wybiera liczby do obstawienia, generując je w sposób całkowicie losowy. Zakład wymaga kombinacji 5+2 liczb i kosztuje 2 euro. Użytkownik musi po prostu wybrać kwotę zakładu i zatwierdzić ją po przetworzeniu liczb przez terminal. Wybierając tryb gry o nazwie „”Mini””, będziesz musiał wstawić w panelu 5 liczb (od 1 do 50) dodając w drugim panelu 2 Euronumery. W porównaniu z poprzednim przypadkiem, koszt nie zmieni się – zawsze będzie wynosił 2 euro za podstawowy zakład. Pamiętaj, że aby wygrać w EuroJackpot, wszystko, co musisz zrobić, to dopasować niektóre lub wszystkie liczby, które wybrałeś, a kolejność losowania w tej grze nie ma wpływu na nagrody.

Należy zauważyć, że od 2012 r. w grach z wygranymi, wygrane przekraczające 500 euro podlegają opodatkowaniu potrącanemu zgodnie z ustawą. Dlatego też wypłata nagród jest dokonywana już z uwzględnieniem samego podatku. Należy pamiętać, że w EuroJackpot, podobnie jak w innych grach losowych, tylko kwota powyżej 500 € podlega potrąceniu podatku.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %